עיצוב תערוכות

עיצוב ביתנים לתערוכות

חברת רנסנס דיזיין מתמחה בעיצוב, והפקת ביתנים בנויים בתערוכות ברחבי העולם
קו החשיבה המאפיין את הצוות הינו דינאמי, צעיר ויצירתי.
העבודה המשותפת מתאפיינת בחשיבה גמישה, יצירתית, קשב רב ותשומת לב מלאה לצורכי הלקוח ודרישותיו, תוך לווי ותמיכה לאורך כל התהליך החל מבנית קונספט עיצובי, דרך עיצוב גראפי ועד להפקת הביתן על פי התקנים הבינלאומיים הקפדניים ביותרענף התערוכות המקצועיות  בעולם הינו ענף ותיק ומסורתי אשר הולך ומתפתח גם כיום ומהווה כלי חשוב לשיווק לעסקיםתערוכות הן אמצעי שיווקי שהתקיים מאז ומתמיד, ואשר הלך והתפתח. קצב הגידול של התערוכות בעולם בשנים האחרונות נע בין 3% ל-10% בשנה ,בתערוכות מופעלים כל החושים של המבקר, מה שמחזק את ההשפעה עליו.

 • רק בתערוכות הקניינים יכולים להשוות בו במקום את המגוון העצום של הציוד והמוצרים המוצעים על ידי יצרנים מכל העולם.
 • תערוכה מקצועית היא הזדמנות לצפות בחשיפות גדולות של חידושים, אשר ממתינים לא פעם לתערוכות כדי להיחשף לראשונה.
 • תערוכות בחו"ל מהוות יתרון גם עבור המשווק, שיכול להכיר טוב יותר את המתחרים שלו ואת ההצעות שלהם.
 • תערוכות מהוות אמצעי חשיפה זול יחסית משום שבמקום שהיצרן יכתת רגליו אל הקניינים, אלו האחרונים באים אליו.

נוצרת לחברה חשיפה גלובלית  וכן  נוצר אמירה של כוח לחברה כאשר היא מופיעה בחול יוצרת החברה תדמית  חזקה  וגלובלית ,דוגמא מאד טוב היא  גרמניה אשרשלושים אחוזים (30%) מכלל הוצאות השיווק של חברות בגרמניה מוקדשים להשתתפות בתערוכות. בכך, ניצבות התערוכות במקום הראשון, לפני כל אמצעי שיווק אחר, כולל טלוויזיה, רדיו ועיתונות. חברות יצרניות בינוניות (מ-200 עובדים ומעלה) בגרמניה נוהגות להוציא מדי שנה כ-1.5 מיליון יורו להשתתפות בתערוכות ולהציג בשלוש עד חמש תערוכות בשנה בגרמניה ובמקומות אחרים בעולם.גם אתם כבעליי חברות הרוצים למצב את חברתכם  יכולים   ללמוד היכן כדאי לכם להשתתף ובאיזה תערוכהע"י אתרים  אלו:

www.itex.co.il

www.reedexpo.com

www.allworldexhibitions.com

ניתן למצוא מידע שימושי וגם ללמוד כיצד עושים Matchmaking – יצירת קשר בין המבקר לבין המציגים לפני התערוכה. זהו אלמנט חשוב מאוד למציגים ולמבקרים בהיותו פלטפורמה שיווקית שמאפשרת חיזוק הקשר ביניהם ותורמת למוטיבציה להיפגש בתערוכה ולנהל מו"מ כאשר המוצר נמצא ברקע.אנחנו בחברת רנסנס דיזיין  מתמקדים בתדמית המוצר בתחום המסחרי, בקמפיין השיווקי, בדרישות הלקוח והמסר שברצונו להעביר.הלקוח נהנה מנוחות עבודה מול גורם אחד בכל שלבי הפרוייקט, תוך מתן פיתרון כולל לעיצוב, להקמה ולבניה כל זאת בהתייחס ללוח זמנים.
אנו עובדים עם טובי בעלי המקצוע בתחומם (נגרות ובינוי, חשמל ותאורה).תהליך התכנון של כל פרויקט מתחיל עם הגדרת צרכיו ורצונותיו של הלקוח .
העיצוב הינו פרטני ומדוייק תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה .
אנו נלווה אותך לאורך כל הפרויקט מתחילתו ועד לביצועו בסטנדרטים בינלאומיים ובמחיר תחרותי.כל מה שישאר לכם הוא להגיע למקם את  המוצרים שלכם ולהציג את עצמכם בצורה מכובדת ולהיות חלק מתערוכה חשובה

חברתינו מתמחה בין השאר גם בתחומים הבאים:

 • הקמת ביתנים לתערוכות
 • בניית ביתנים לתערוכות
 • הפקת ביתנים לתערוכות
 • עיצוב תערוכות בארץ ובחו"ל
 • עיצוב תערוכות
 • עיצוב לביתנים מודלרים
 • בניית ביתנים מודולרים

התקשרו אלינו עוד היום כדי לברר.

עברית
פתח צאט'
צריכים עזרה
היי,
כאן אסנת בר נוי,
רוצים לדבר?
דילוג לתוכן