עיצוב משרדים

עיצוב משרדים הוא הרבה יותר מתלייה של כמה תמונות על הקיר ואיזו פינת ישיבה. עיצוב משרדים הוא קונספט כולל אשר צריך לענות על 3 מטרות ובמקביל לעמוד בדרישות התקציב. שלושת המטרות שיש לענות עליהן הן:

סביבת עבודה נעימה לעובדים – עיצוב משרדים יכול לתת לעובדים שלכם, המבלים הרבה שעות במשרד, סביבת עבודה נעימה אשר תעשה להם חשק להגיע בבוקר למשרד. עיצוב משפיע מאוד על התחושות של השוהים במקום ובעזרתו ניתן לשפר את התחושה של העובדים, דבר שבסופו של דבר משפיע על תפוקתם. עיצוב משרדים מקצועי יכול לסייע לכם להשיג את אותה סביבה נעימה ויפה אשר תורמת ליצירתיות העובדים.
סביבה מרשימה ללקוחות המבקרים – משרדים רבים הם מקומות המעניקים שירות ללקוחות המגיעים אל המשרד. אין מדובר אך ורק בסביבה אסתטית עבור הלקוחות, עיצוב משרדים חייב לקחת בחשבון את מיתוג ובידול העסק; העיצוב חייב להתאים לשירותים וללקוחות ולבטא את מיתוג העסק באמצעות עיצוב. המשרד הוא הפנים של העסק ואם אתם רוצים לשדר מסר של עסק רציני, זה חייב לבוא לביטוי בעיצוב.
עיצוב הלוקח בחשבון את פעולות העסק – לכל משרד ישנו אופי שונה של עבודה המתבצעת בו. ישנם משרדים אשר נועדו לתמוך אך ורק בתהליכים פנימיים של העסק, כמו למשל מחלקת החשבונאות של החברה; ישנם משרדים אשר נועדו לתת שירות ללקוחות כמו למשל משרד המעניק ייעוץ עסקי. עיצוב משרדים חייב להבין את התהליכים והפונקציות השונות במשרד על מנת לאפשר תפקוד יעיל. זוהי לא רק השאלה של עיצוב הריהוט המשרדי אלא גם הצורך במיקום הריהוט והסדר המשרדי בצורה התומכת בתפקודו.

עיצוב משרד עם רנסנס דיז׳יין
בין אם זה משרד עורכי דין, משרד של חברת הייטק או אפילו משרד ממשלתי; אנו ברנסנס דיז׳יין מתמחים במתן פתרון אישי העונה על צורכי הלקוח והתקציב. העיצובים שלנו אינם מקריבים את הפונקציונליות על חשבון העיצוב וגם לא להפך. אנו מוצאים את האיזון המושלם והתוצאות מדברות בעד עצמן. אם העובדים שלכם נראים עייפים וחסרי מוטיבציה, אולי מתיחת פנים למשרד היא מה שאתם צריכים. התקשרו אלינו ונשמח להכין לכם תכנית עיצובית אשר תצעיד קדימה את המשרד שלכם.
חברתינו גם מתמחה בסוגים הבאים של עיצוב:

עיצוב משרדי הייטק
עיצוב משרד מודרני
עיצוב משרד קטן
תכנון משרדים
עיצוב משרדים יוקרתי
עיצוב משרד עורכי דין
עיצוב משרדים קטנים

ועוד המון , תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום כדי לברר.

עברית
דילוג לתוכן