עיצוב למלונות

עיצוב למלונות

עיצוב למלונות

מלון בהגדרתו הוא מקום המאפשר לאנשים ללון כאשר הם נמצאים הרחק מהבית. זהו המודל העסקי של בית מלון אך הדבר מציב הרבה אתגרים עיצוביים. עיצוב למלונות חייב לקחת את מאפייני השימוש בחדרים וכל מתקני המלון לצד החוויה שהמקום רוצה להעניק ללקוחותיו. בהתחשב בכך שבית מלון הוא סביבה עיצובית מורכבת הכוללת חדרים, לובי, מטבח, מסדרונות, גינות, מסעדות ועוד, זהו פרויקט מורכב מאוד מבחינה עיצובית והוא מחייב עבודה של צוות בעל ניסיון.

בית מלון שונה מאוד מבית פרטי בגלל אופי השימוש במתקניו. החדרים בבית המלון, וגם המתקנים השונים שבו, עובדים על בסיס של קהל מתחלף. עיצוב למלונות לא יכול להתעלם מעובדה. אין מדובר אך ורק על מראה עיצובי, בחירת החומרים חייבת לקחת בחשבון גם את אופי השימוש וצורכי התחזוקה של המלון אשר כל מתקניו נמצאים תחת שימוש אינטנסיבי. יש צורך לחשוב קדימה ולתת פתרונות עיצוביים אשר מגלים עמידות גבוהה, דבר שבא לידי ביטוי בבחירת החומרים.  אורחי בית המלון המתחלפים אינם מתייחסים אל רכוש בית המלון כאל רכושם הפרטי ולכן יש צורך בחומרים חזקים ועמידים אשר מתאימים לשימוש אינטנסיבי לאורך זמן. עיצוב המתעלם ממאפייני השימוש יכול אולי להיראות נהדר אך בסופו של דבר יגרור את בית המלון להוצאות תחזוקה אינסופיות.

עיצוב מלונותחווית משתמש לקהל מגוון

הקהל המגיע לבית המלון הוא קהל מגוון מאוד. גם אם מדובר בבית מלון הפונה לנישה מסוימת, כמו למשל מלון עסקים, עדייו יש לקחת בחשבון שאין מדובר בקהל הומוגני. אנשים מגיעים לבית המלון ממדינות שונות, מתרבויות שונות ומן הסתם יש להם ציפיות אחרות ומנטליות אחרת. עיצוב למלונות חייב לתת פתרון עיצובי אשר ידבר אל כל הקהלים של בית המלון: המשפחה מאירופה שהגיעה לחופשה; זוג בירח דבש; אנשי עסקים שהגיעו לכנס וכו׳. עיצוב מלונות חייב לקחת בחשבון את הצרכים של כולם ולבטא אותם בעיצוב בצורה פרקטית.

אם ניתן לאפיין בצורה פרטנית את כל סוגי העיצוב (למשל עיצוב מסעדות, עיצוב בתים…), עיצוב מלונות הוא בבחינת שילוב של כולם יחדיו וזה חייב להתבצע בצורה הרמונית. אנו ברנסנס דיז׳יין עוסקים במבחר רב של שירותי עיצוב למטרות שונות. אנו מעמידים לרשותכם את הניסיון הרב שיש לנו ומבצעים עיצוב למלונות בכל גודל ובכל תקציב.

 

English
פתח צאט'
צריכים עזרה
היי,
כאן אסנת בר נוי,
רוצים לדבר?
Skip to content